Bear Lake Raspberry Tafffy

Bear Lake Raspberry Tafffy

Regular price
Sold out
Sale price
$7.99
Unit price
per 

This package of taffy is made with real Bear Lake Raspberries. This is so soft and chewy a delicious candy. This is a 14oz package of delicious taffy.